ESERO workshop pro ředitele SŠ a VOŠ Libereckého kraje

Prezentace o činnosti ESERO a workshop na vodní rakety pro ředitele SŠ a VOŠ Libereckého kraje. Které paní ředitelce/kterému panu řediteli vyletí vodní raketa nejvýše?


Datum konání:

9. 3. 2023

Místo konání:

Zámecký dvůr Černousy
0352 50
Černousy
Liberecký kraj

Cena:

zdarma

Zpráva z akce

Dne 9. března se na Zámeckém dvoře Černousy (což je mimochodem z Prahy trochu z ruky, ale moc rádi jsme do Černous dorazili) konal workshop pro ředitele středních škol a vyšších odborných škol z Libereckého kraje. Ředitelům jsme prezentovali o naší činnosti. Přivezli jsme s sebou skvělý gravitační simulátor, který ředitele moc zaujal a někteří zvažují jeho zakoupení. Na konec se pak konal workshop na vodní rakety, ředitelé a ředitelky si výrobu vodních raket užívali a ještě více samozřejmě následné odpaly pomocí naší výkonné odpalovací rampy (i přes mírně nevlídné počasí). Navíc jsme dohodli detaily naší návštěvy liberecké Technologie do škol 2023 s organizátorkou této odborné konference. Více ve fotogalerii.

Fotogalerie

Informace před akcí

Prezentace o činnosti ESERO pro ředitele středních škol a vyšších odborných škol z Libereckého kraje. Součástí přednášky bude workshop na výrobu vodních raket, které následně vystřelíme pomocí naší speciální odpalovací rampy. Které paní ředitelce/kterému panu řediteli vyletí vodní raketa nejvýše? Přivezeme s sebou rovněž náš bezvadný gravitační simulátor. Akce se koná na Zámeckém dvoře Černousy.